Showing all 4 results

Views:
Promocja!

Kozaki Tamaris 25518-539 Brandy Comb

399,00 

  Kozaki Tamaris 25518-539 Brandy Comb

  399,00 

  Eleganckie brązowe kozaki za kolano marki Tamaris. Zostały wykonane ze skóry i elementów tekstylnych na tylnej części cholewki. Materiał, który zastosowano zapewnia elastyczność i dopasowuje się  do tęgości łydki.

  Niemiecka marka Tamaris zastosowała w swoich butach innowacyjne technologie, które podnoszą komfort użytkowania: Anti-Slide – dba o przyczepność dzięki obcasowi antypoślizgowemu i Anti-Shokk – amortyzator w obcasie, który tłumi wstrząsy i odciąża kręgosłup

   Promocja!

   Kozaki za kolano Scarpe Stivali 24507

   299,00 

    Kozaki za kolano Scarpe Stivali 24507

    299,00 

    Kozaki za kolano na wysokim obcasie, z platformą niwelującą uczucie wysokości. Bardzo stabilne i wygodne. Zakładanie ułatwi wszyty na boku suwak. Wewnątrz delikatne ocieplenie z owczej wełny.

    Wyprodukowane w Polsce, buty wykonane ręcznie przy użyciu wysokiej jakości materiałów oraz skór pochodzących z Włoch.

     Promocja!

     Kozaki na słupku Scarpe Stivali 23410

     399,00 

      Kozaki na słupku Scarpe Stivali 23410

      399,00 

      Eleganckie kozaki za kolano, na słupku, wykonane ze skóry naturalnej typu zamsz, o strukturze imitującej skórę węża. Kozaki pasują zarówno do eleganckich sukienek jak i spodni typu rurki czy jeansów. Dzięki świetnej wysokości cholewki pięknie wydłużają nogi i modelują sylwetkę. Sznureczek na tyle cholewki pozwala je odpowiednio dopasować, a zamek z boku ułatwia zakładanie. Wewnątrz delikatne ocieplenie z owczej wełny.

      Buty wyprodukowane w Polsce. Wykonane ręcznie przy użyciu wysokiej jakości materiałów oraz skór pochodzących z Włoch.

       Promocja!

       Kozaki Scarpe Stivali 23410 Czarny Zamsz

       299,00 

       Eleganckie kozaki za kolano, na słupku, wykonane ze skóry naturalnej typu zamsz, o ciekawym tłoczeniu. Kozaki pasują zarówno do eleganckich sukienek jak i spodni typu rurki czy jeansów. Dzięki świetnej wysokości cholewki pięknie wydłużają nogi i modelują sylwetkę. Sznureczek na tyle cholewki pozwala je odpowiednio dopasować, a zamek z boku ułatwia zakładanie. Wewnątrz delikatne ocieplenie z owczej wełny.

       Buty wyprodukowane w Polsce. Wykonane ręcznie przy użyciu wysokiej jakości materiałów oraz skór pochodzących z Włoch.        Your Cart