Showing all 3 results

Views:

Botki Tamaris 25367 001 Black

Ekskluzywne botki na słupku Tamaris wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej łączą ze sobą klasykę, elegancję, ale przy tym wygodę. Pasują zarówno do eleganckich spodni jak i ołówkowej spodniczki.  Stabilny obcas zapewnia swobodę poruszania się, a przy tym buty prezentują się elegancko i modnie.

Niemiecka marka Tamaris zastosowała w swoich butach innowacyjne technologie:

Anti-Slide – dba o przyczepność dzięki obcasowi antypoślizgowemu. Świetnie wsparcie szczególnie jesienią i zimą.

Anti-Shokk – innowacyjny patent, czyli amortyzacja w obcasach.  Wewnątrz obcasa znajdują się komory pneumatyczne, które mają za zadanie tłumić drgania, a co za tym idzie odciążać kręgosłup i stawy.

Removable Footbed- miękka wyjmowana wkładka, która dopasowuje się do indywidualnego kształtu stopy i w ten sposób zapewnia najlepszy komfort noszenia.

  Promocja!

  Sneakersy Tamaris 23702-059 Blk/Pewter

  209,00 

   Sneakersy Tamaris 23702-059 Blk/Pewter

   209,00 

   Czarne buty sportowe Tamaris starannie wykonane z najwyższej jakości materiałów z metalicznymi elementami. Łatwa w pielęgnacji skóra oraz tkanina i komfortowa wkładka wewnątrz buta to znaki rozpoznawcze marki

   Niemiecka marka Tamaris zastosowała w swoich butach innowacyjną technologię Removable Footbed, czyli wyjmowaną, miękką wkładkę, która dopasowuje się do indywidualnego kształtu stopy.

    Promocja!

    Sneakersy Tamaris 23729-197 White Comb

    199,00 

     Sneakersy Tamaris 23729-197 White Comb

     199,00 

     Białe sneakersy marki Tamaris z linii Fashletics to połączenie sportowej wygody z modowym charakterem. Zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Łatwa w pielęgnacji tkanina i komfortowa wkładka wewnątrz buta to znaki rozpoznawcze marki.

     CO WYRÓŻNIA PRODUKT

     Removable Footbed -Niemiecka marka Tamaris zastosowała w swoich butach innowacyjną, czyli wyjmowaną, miękką wkładkę, która dopasowuje się indywidualnego kształtu stopy      Your Cart