Buty z innowacjami – TAMARIS

ANTI SLIDE– to gwarancja dobrej przyczepności buta do podłoża dzięki antypoślizgowemu obcasowi

COMFORT LINING

Piankowa wyściółka zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych punktów ucisku na całej stopie zapewniając świetne wsparcie, a zarazem najwyższy poziom komfortu. Dodatkowo jest niewiarygodnie miękka.

TOUCH IT FEEL SOFT– to wyjątkowo miękka wkładka dopasowująca się do indywidualnego kształtu stopy, zapewniając tym samym najwyższy komfort użytkowania. 

ANTI SHOKK– dba o amortyzację obcasów, tłumiąc o ponad 50% wstrząsy powstające w trakcie chodzenia.

Komory pneumatyczne i wbudowane stabilizatory zmniejszają energię uderzenia o podłoże w trakcie chodzenia. To rozwiązanie zmniejsza codzienne obciążenie kręgosłupa i stawów, co w efekcie zapewni każdej kobiecie lepsze samopoczucie.

DUO TEX- Membrana TEX wykonana z wodoodpornego i oddychającego materiału. Tworzy barierę, która utrzymuje „z dala wodę”. Dzięki czemu buty są wyjątkowo odporne na wilgoć i chłód, przy czym wilgoć ciała odprowadzana jest na zewnątrz w postaci pary wodnej.

REMOVABLE FOOTBED– wyjmowana wkładka pozwala na dopasowanie butów również dla użytkownika, który używa specjalnie zaprojektowanych na własne potrzeby wkładek, np. wkładek ortopedycznych.

Zapoznaj się z kolekcją Tamaris

Your Cart